NOT KNOWN DETAILS ABOUT SPICES IERIKOSANA

Not known Details About spices ierikosana

Not known Details About spices ierikosana

Blog Article

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be eliminated Down the road: use mysqli or PDO as a substitute in /property/user53/public_html/ on line 8

Filtrācijas siets nodrošina lai caurulē ieplūst tikai ūdens, wager pašas smiltis paliek sieta ārpusē.

Ja smilts ir graudaina (irdena) un gruntsūdens līmenis nesākas dziļāk par 6m no zemes virsmas, tad spici ierīkot nevajadzētu būt nekādām problēmām. Ja smiltīs nav pārāk liels māla piejaukums, ... Lasīt vairāk

Pārdošanā esošie elektriskie sūkņi spēj ūdeni izcelt tikai no sešu, septiņu, retos gadījumos – astoņu metru dziļuma. Tātad sūknis jānovieto tuvāk ūdens virsmai, un šim nolūkam jārok papildu aka jeb šahta. Aritmētika ir vienkārša. Ja ūdens atrodas fifteen metru dziļumā, tā pacelšanai jāierok vismaz pieci grodi, kurš katrs ir one,five metrus plats. Tad sūkni varēs ievietot šahtā 7,5 dziļi, un tāds pats attālums paliks līdz ūdenim. Šis darbs bieži izmaksā vairāk, nekā urbšana vai skalošana. Protams, paliek arī iespēja grodus ierakt pašam. Jāpiebilst, ka mazāk dziļām spicēm iespējams izmantot mehānisko rokas pumpi. Tas ļauj iztikt bez elektrības pievada, kas ir aktuāli kapos vai citās nomaļās vietās. Labāk izmantot papildu hidroforu Spici parasti ierīko pagalmā, lai tā būtu pieejama gan no dzīvojamās mājas, gan no pārējām ēkām. Pastāvīgai izmantošanai ir izdevīgi ierīkot aku dzīvojamā mājā - tehniskajā telpā vai pagrabā. Ja ūdeni iegūst arī ziemā, cauruļu sistēma jāsargā no aizsalšanas. Caurules šahtā vajadzētu nosiltināt, guess piegādes sistēma jāierok vismaz metra dziļumā. Ja spici izdodas ierīkot āderu krustpunkta, ūdens parasti ir pietiekami. Taču, tāpat kā akā, ūdens var izsīkt. Tāpēc, ja ūdeni izmanto lielos daudzumos (piemēram, dārza laistīšanai) būtu ieteicams sistēmai pievienot lielāku papildu spiedienkatlu jeb hidroforu. Prakse liecina, ka a hundred and fifty litru tilpums ir pietiekams. Spices priekšrocības * Salīdzinoši zemas izmaksas, taču tās var pieaugt, ja jāurbj dziļi. * Spici grūti piesārņot no ārpuses. Tajā nekas nevar iekrist kā akā. * Var veidot ūdensapgādes sistēmu vairākām mājām vai mazdārziņiem. * Var izmantot mehānisko rokas sūkni. Spices trūkumi * Grūti prognozēt, vai urbumā būs pietiekams ūdens daudzums. * Ventilis, savienojumi u.c. detaļas korozijas vai mehāniskas iedarbības rezultātā var sabojāties. Tad ir grūti atrast bojājumu, jo visa sistēma atrodas dziļi zem zemes. * Var nākties rakt papildu šahtu, lai novietotu sūkni tuvāk ūdenim. * Seklākā akā nav garantēta laba ūdens kvalitāte. Turpinājums sekos

Teorētiski vienkāršākais un lētākais ūdens ieguves veids ir iesistās cauruļveida akas izveide, ko tautā dēvē gluži vienkārši par spici. Modē nāk sintētiskie materiāli Klasiskā spices dzīšanas versijā zemē tiek iedzīta cinkota tērauda caurule, kas sastāv no vairākiem savienotiem posmiem. Tās diametrs parasti ir pusotrs metrs. Pēdējā laikā aizvien biežāk izmanto plastmasas caurules, taču pastāv challenges, ka tieši šā iemesla dēļ būs grūtāk tikt pie ūdens. Lai būtu labs spiediens, caurulei jābūt pietiekami resnai un taisnai – spices urbsana bez izliekumiem. Spices apakšdaļā ir apmēram metru garš filtrs, kurš sastāv no perforētas caurules un bronzas vai misiņa sieta. Arī šīm detaļām arvien biežāk izmanto sintētiskos materiālus, un atsauksmes ir ļoti labas. Tiesa – cik meistaru, tik viedokļu – katrs slavēs savas detaļas un pels kolēģu izmantotās. Parasti filtru iedzen nerūsējoša metāla čaulā, lai nerastos mehāniski defekti, ievietojot to zemē. Jāpiekļūst pietiekamā dziļumā Būtībā spice ir ļoti šaura aka, kurā grodu funkcija uzticēta urbumā ievietotai caurulei. Vienlaikus pa šo cauruli uzsūknē ūdeni, un tai var pievienot plašu apūdeņošanas sistēmu mājai, dārzam, pirtiņai un citām vajadzībām. Smilšainās un irdenās augsnēs spici var iedzīt zemē ar veserveida iekārtu, wager plastikāta cauruļu ievietošanai parasti izmanto urbšanas un vai skalošanas metodi. Viens no riskiem, kas saistīts ar šo darbu, ir meistaru nespēja izveidot aku pietiekami dziļu. Šā raksta autoram nācās saskarties ar gadījumu, kad spices skalotāji solīja nokļūt līdz jebkuram vajadzīgajam dziļumam – varot "aizskaloties" kaut līdz zemes centram. Taču tad, kad dziļums jau sasniedza 15 metrus, bet ūdens urbumā tā arī neparādījās, "meistaru" entuziasms noplaka, un viņi no darba atteicās. Tapat kā akas gadījumā, ūdens parasti tiek ņemts no augstākajiem horizontiem, kur tas nav īpaši kvalitatīvs. Labu dzeramo ūdeni var iegūt no urbumiem, kuri ir dziļāki par ten metriem un kuru ūdensnesēja slāņa biezums ir vismaz 5 metri. Tieši akas dziļuma dēļ rodas papildizdevumi, par kuriem sākumā racēji parasti noklusē.

Dziļurbums tiek ierīkots apmēram three līdz 10 dienu laikā, atkarībā no tā dziļuma, konstrukcijas un grunts sastāva. Dziļurbuma ierīkošanas izmaksas ir atkarīgas no tā dziļuma, izvēlētajiem materiāliem un pasūtītājam nepieciešamā ūdens daudzuma.

Nepareizs ir arī uzskats, ka ap spici pazemē veidojas dobums. Smiltis cieši piekļaujas spices kolonnai. Ierīkošanas laikā grunts tiek atbrīvota tikai no ļoti sīkiem piemaisījumiem – pārsvarā māla duļķēm.

Veicam ūdens spices ierīkošanu Rīgā un Rīgasoline reģionā. Piemeklējam klientam piemērotāko ierīkošanas tehnoloģiju un spices veidu.

Ūdens daudzums šajos ūdensnesošajos slāņos lielākoties saistīts ar nokrišņu intensitāti, tāpēc iegūt lielāku ūdens daudzumu var būt apgrūtinoši, īpaši sausās vasarās.

Cinkoto cauruļu un kaprona,neilona sieta izmantošana nesadārdzinās spices izmaksas. Diemžēl nespēsim jums nodrošināt divkāršu ražību un neaizaugošu sietu. 

Urbuma ar sieta filtru jeb spices ierīkošana ir izdevīga, ja nav nepieciešams liels ūdens daudzums un tas tiek izmantots tikai saimnieciskām vajadzībām, vai urbums tiek izmantots periodiski, piemēram, tikai vasaras sezonā.

“Mēs bremzējām… Mēs nevarējām… Izdarījām, ko varēja tajā instantā izdarīt.” Avārijā iesaistītie kravas automobile šoferi atklāj traģēdijas detaļas one

Spices ierīkošanas tehnoloģija atkarīga no konkrētās vietas īpatnībām. Ja grunts ir smilšaina un irdena, cauruli iedzen vai ieskalo, taču, ja tā ir mālaina un cieta, zemē vispirms izveido urbumu un tikai tad tajā ievieto spices cauruli.

Video clip. Alojā pazuduši medību suņi tiek atrasti kopā ar… lāci: “Nodomājām, ka nevar būt lācis, gan jau lielāks kuilis” four

Report this page